Onthulling kunstwerk hoogtepunt!
Zaterdag 27 mei stonden de deuren bij de SchitteRing wagenwijd open. Niet alleen om dat het prachtig weer was maar ook om het feit dat zij al 5 jaar midden in de samenleving van Haps staan. Bezoekers wisten deze locatie in grote getale te vinden. Met muzikale optredens van Theo Josemanders en de Rozenbottels, de MiMakker en Paula, Meer Bewegen voor Ouderen, was er volop actie.
Kraampjes waarin steunpunt Mantelzorg, Alzheimercafe, thuiszorg Pantein en vrijwilligers zichzelf presenteerden zorgden voor veel belangstelling. De foto’s en beelden verwerkt in een presentatie lieten 5 jaar de rol van de SchitteRing in de samenleving van Haps zien en trokken veel enthousiaste kijkers.
Hoogtepunt was uiteraard de onthulling van het kunstwerk. Een bewoner, medewerker en twee vrijwilligers van het eerste uur zorgden dat een overvolle gemeenschappelijke ruimte, “het pleintje”, het kunstwerk konden aanschouwen. Een kunstwerk gemaakt door de bewoners van de SchitteRing, ondersteund door enkele van de geweldige vrijwilligers, en met medewerking van Hein Aldenhoven. Een kleurrijk geheel met een schitterend middelpunt, een hart voor de samenleving.